2023 - Dogshow

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

2023

Výsledky

Junior Handling I. Kategorie

1.místo

2.místo

3.místo

4.místo

Tereza Gregorová
Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Rozárie Šebková
Dalmatin

Kristýna Fialová
Cairn terier

Barbora Bechná
Australský ovčák

Junior Handling II. Kategorie

Kristýna Burkovská
Chodský pes

Matěj Jiruf
Leonberge

Klára Pěknicová
Kooikerhondje

Nejlepší pár psů

Maremmansko-abruzský pastevecký pes Brunello per Amore King's Par
Bussola di Vita King's Park

Německý špic  
Timmi to Bobrolandia
Goldie Kaveta Bohemia

Československý vlčák
Haibusa Lupi Della Murgia
Leilla Šedý poklad

Nejlepší chovatelská skupina

Jipe Bohemia
Shih-tzu

Fallcat
Australský ovčák

Nejlepší štěně

Chalet Loty Černá luna
Chodský pes

Bagheera Audaces Fortuna Iuvat
Německý ohař krátkosrstý

Alvina Amy Open your heart
Welsh Corgi Pembroke

Nejlepší dorost

Gidsen Golden Bohemica
Akita-Inu

Star Dance Famous Gold
Zlatý retrívr

Christian Jipe Bohemia
Shih-Tzu

Nejlepší veterán

Viggo Kaveta Bohemia
\německý špic malý nové barvy

King of Magic Famous Gold
Zlatý retrívr

Cleriss ze Smaragdové zahrádky
Čivava dlouhosrstá

Nejlepší jedinec ze třídy čestných

Tauro Marcelé
Pomeranian

Justine z Údolí Liberku
Yorkšírský terier

Cortese di Assonanza
Dalmatin

Nejlepší mladý – pes

Finnick Spirit of Wales
Welsh Corgi Pemborke

Gentleman for Life Rihanna
Rhodéský ridgeback

Timmi to Bobrolandia
Německý špic malý nové barvy

Nejlepší mladý – fena

Arya Estrella del Bosque
Jezefčík trpasličí dlouhosrstý

Viva la Gloria van her Portugeeshof
Bostonský terier

Lissa Princess Hope z Valdštejnských lip
Rhodeský ridgeback

I.FCI skupina

Brunello per Amore King's Par
Maremmansko-abruzský pastevecký pes

Leila Šedý poklad
Československý vlčák

Alex Ima Bohemia
Sheltie

II.FCI skupina

Harvey z Letohradského ranče
Landseer

Jack Sparow Radinie
Knírač velký černý

Yediněčna Yadelain od Kačky
Rotvajler

III.FCI skupina

Oliver Bohemian Black Hawk
Stafordšírský bullterier

Baty od Pramene Poděbradky
West Highland White terier

Skyglows Lonner
Americký stafordšírský terier

IV.FCI skupina

Raphael Alfa Samuel
Jezevčík trpasličí dlouhosrtý

Hubert Vlk od Hradišťského podhradí
Jezevčík králičí drsnosrstý

Jessira ze Sukorad
Jezevčík trpasličí dlouhosrtý

V.FCI skupina

Cherokee Tulikko Nezkrotná markýza
Lapinkoira

Chief Tokugawa Tsunayosi
Hokkaido

Carlos Arctic Snow Star
Sibiřský husky

VI.FCI skupina

Carro di Assonanza
¨Dalmatin

Evelyn Emma Sunny Side
Beagle

VII.FCI skupina

Elita Vives Bohemia
Německý ohař krátkosrstý

B'S Agent Daisy Grey Marvel
Výmarský ohař krátkosrstý

VIII.FCI skupina

Jessi od Lužeckého potoka
Labradorský retriever

Airin Golden z Pahorku
Zlatý retriever

Gregory Targaryen Fire
Nova Scotia Duck Tolling retriever

IX.FCI skupina

Special Guest Tweety
Čivava krátkosrstá

Cecilie z Kraje muhu
Shih-Tzu

Elijah Xiao-Shan
Pekingský palácový psík

BIS

Brunello per Amore King's Par
Maremmansko-abruzský pastevecký pes

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky